Czytaj

09.10.2021

Tauron 1.Liga: Czas na starcie w Spale.

Już w sobotę drużyna Visły Proline rozegra swój pierwszy w tym sezonie wyjazdowy mecz. Przeciwnikiem naszych zawodników będzie ekipa SMS PZPS Spała.

Podopieczni Marcina Ogonowskiego w zeszłym tygodniu zainaugurowali sezon. Mimo braku doświadczonego Igora Yudina, który tuż przed spotkaniem doznał kontuzji kolana, bydgoszczanie rozegrali wyczerpujący, emocjonujący pojedynek z BBTS Bielsko-Białą. Dopiero w piąty set przesądził o zwycięstwie BKS Visły Proline Bydgoszcz. Niewątpliwym atutem BKS-u była zagrywka, dzięki której zdobył 7 punktów przy 3 asach serwisowych Bielska-Białej. Nieco gorzej wyglądały elementy ofensywno – defensywne. Atak naszej drużyny oscylował w granicach 33% przy 42% BBTS-u, a blokiem zatrzymaliśmy przyjezdnych 8 razy, podczas gdy sami napotykaliśmy mur 15 razy.

Sobotni rywal Visły ma jak dotąd za sobą rozegrane 3 spotkania, z czego to ostatnie, z KKS Mickiewicz Kluczbork wygrane. Jednym z najlepiej funkcjonujących tego dnia elementów w drużynie Spały był atak, który zapisał się w statystykach drużyny na poziomie 51%.

Czy tym razem uda nam się zapisać na swoim koncie wygraną? Dowiemy się już w najbliższy weekend.

SMS PZPS Spała – BKS Visła Proline Bydgoszcz

Termin: 9 października 2021 r., godz. 17:00

Miejsce: COS Spała, ul. Mościckiego 6, Spała  

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: