Czytaj

15.10.2021

Tauron 1.Liga: Kluczbork na drodze bydgoszczan.

Kolejny weekend i kolejne zmagania przed zawodnikami BKS Visły Proline Bydgoszcz.W grodzie nad Brdą już w najbliższą sobotę będziemy gościli drużynę KKS Mickiewicz Kluczbork.

Nasi zawodnicy mogą być w pełni zadowoleni z ostatniego starcia, które po zaledwie trzech partiach zapisali na swoje konto. Była to druga wygrana z rzędu dla podopiecznych Marcina Ogonowskiego. Przez większość meczu z SMS PZPS Spała bydgoszczanie kontrolowali sytuację na boisku. Bardzo dobrze w naszej drużynie funkcjonował atak, który przy 32% skuteczności przeciwnika oscylował w granicach 51%. Zawodnicy Visły nieźle radzili sobie także z przyjęciem zagrywki. W całym spotkaniu uzyskali 54% skuteczności w tym elemencie.

Sobotni przeciwnik bydgoszczan, czyli KKS Mickiewicz Kluczbork w swoim ostatnim starciu, które rozegrał z AZS AGH Kraków, musiał pogodzić się z przegraną. Drużyna próbowała walczyć, jednak w kluczowych momentach meczu to AZS radził sobie lepiej, czego skutkiem była przegrana Mickiewicza już w trzech setach.

Zapraszamy wszystkich kibiców już w sobotę do wsparcia naszej drużyny poprzez głośny doping, którego brakowało w poprzednim sezonie. Pomóżmy naszym zawodnikom zdobyć kolejne zwycięstwo!

BKS Visła Proline Bydgoszcz – KKS Mickiewicz Kluczbork

Termin: 16 października 2021 roku, godz. 17:00

Miejsce: Immobile Łuczniczka, ul. Toruńska 59, Bydgoszcz

Transmisja: www.polsatsport.pl

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: