Czytaj

17.11.2021

Trzy wygrane sety we Wrześni.

Wracamy na zwycięskie tory i wygrywamy w trzech setach z Krispolem Września. MVP spotkania został Michal Masny. Nasza drużyna zagrała bardzo skutecznie w każdym elemencie i i dopisujemy kolejne  trzy punkty w tabeli w Tauron1 l.Ligi. Dorobek punktowy naszych zawodników: Galabov 10,  Kaźmierczak 7, Wierzbicki 17, Gutkowski 12, Radziwon 2, Masny 1.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: