Czytaj

07.01.2022

Oficjalny komunikat Zarządu klubu.

Zawodnik naszej drużyny  Mateusz Kowalski w ostatnich tygodniach został wyłączony z treningów i z gry w meczach ligowych ze względu na dolegliwości bólowe w kolanie. Po licznych konsultacjach lekarskich i próbach nieinwazyjnych terapii, lekarz specjalizujący się w urazach sportowców – doktor Jacek Jaroszewski skierował zawodnika na zabieg operacyjny, który został wykonany 4 stycznia bieżącego roku w Poznaniu. Rehabilitacja i powrót do pełnej sprawności Mateusza Kowalskiego będą trwać kilka miesięcy. Nasz zawodnik przez cały czas jest otoczony profesjonalną opieką medyczną i życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Równocześnie informujemy, że Mariusz Marcyniak, który przez wiele miesięcy z pełną determinacją pracował, aby wrócić do gry w siatkówkę, uzyskał ostateczną akceptację lekarską i będzie mógł  już pomóc drużynie w kolejnych meczach w walce o ligowe punkty.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: