Czytaj

24.08.2022

ENEA Bydgoszcz Volleyball Cup '2022.

Już w czwartek w hali Immobile Łuczniczka będzie można po raz pierwszy zobaczyć jak prezentuje się nasza drużyna w trakcie przygotowań do nowego sezonu Tauron 1.Ligi.

Turniej Enea Volleyball Bydgoszcz Cup '2022 wpisał się już na stałe w kalendarz turniejów, na których zespoły szlifują swoją formę przed pierwszymi ligowymi meczami. W tym roku turniej  będzie rozegrany w składzie:

Na inaugurację turnieju Enea Volleyball Bydgoszcz Cup '2022 zagrają zespoły z Wrocławia i Kluczborka, a o godz.20.oo nasza drużyna zagra przeciwko zaprzyjaźnionemu klubowi Netzhoppers  z niemieckiej Bundesligi.
Wstęp wolny.
Do zobaczenia😀

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: