Czytaj

05.07.2023

Skład zamknięty! sezon 2023/2024 coraz bliżej!

Cieszymy się, że możemy już oficjalnie przedstawić Wam całą drużynę BKS Visła Proline Bydgoszcz w sezonie 2023/24!

 

W ostatnich tygodniach poprzez nasze social media poznawaliście zawodników, którzy zostali oraz tych, którzy dołączyli do naszego zespołu. Kamila Gutkowskiego, Antoniego Kwasigrocha, Wojciecha Kaźmierczaka, Emila Narkowicza, Damiana Radziwona, Pawła Cieślika i Wojciecha Malinowskiego przedstawiać chyba nie musimy! Do naszej drużyny dołączyli natomiast: Krzysztof Rykała, Łukasz Szarek, Tomasz Polczyk, Igor Tysiak, Damian Czetowicz, Mikołaj Słotarski i Bartosz Dzierżyński. Jeżeli chodzi o sztab, to pozostaje on w niezmienionym składzie! Drużynę dalej będzie prowadził Michal Masny, a drugim trenerem i statystykiem pozostaje Adrian Pasierb. Tomasz Stasiak i Zuzanna Zacniewska również zostają w Bydgoszczy! Mamy nadzieję, że cała nasza drużyna dostarczy Wam w przyszłym sezonie wiele pozytywnych emocji i wrażeń! My natomiast liczymy na Wasz doping i wsparcie na trybunach! Do zobaczenia w hali Immobile Łuczniczka!

 

 

Skład BKS Visła Proline Bydgoszcz 2023/2024:

Pierwszy trener: Michal Masny

Drugi trener/statystyk: Adrian Pasierb

Trener przygotowania fizycznego: Tomasz Stasiak

Menadżerka drużyny: Zuzanna Zacniewska

Atakujący: Krzysztof Rykała, Łukasz Szarek

Przyjmujący: Kamil Gutkowski, Antoni Kwasigroch, Tomasz Polczyk, Igor Tysiak

Środkowi: Wojciech Kaźmierczak, Emil Narkowicz, Damian Radziwon, Paweł Cieślik

Rozgrywający: Damian Czetowicz, Mikołaj Słotarski

Libero: Wojciech Malinowski, Bartosz Dzierżyński

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: