Czytaj

29.08.2023

1-2.09. Enea Volleyball Cup ’23

Już w najbliższy piątek 1 września zapraszamy wszystkich kibiców na kolejną edycję turnieju Enea Volleyball Cup. W hali Immobile Łuczniczka poza naszą drużyną pojawią się: REA BAS Białystok, PSG KPS Siedlce oraz KKS Mickiewicz Kluczbork.

Pierwszy dzień turnieju rozpocznie się o 15:30, kiedy to PSG KPS Siedlce zmierzą się z KKS Mickiewicz Kluczbork. O 18 nasza drużyna będzie miała okazję na rewanż z turnieju w Siedlcach, ponieważ ponownie podejmiemy zespół REA BAS Białystok.

Drugiego dnia turnieju odbędzie się mecz o 3. miejsce oraz finał. Pierwszy z nich zaplanowany jest na godzinę 11, a drugi na 13:30.

Głównym celem turnieju będzie zgrywanie. Już podczas turnieju w Siedlcach było widać potencjał drużyny, ale także brak zgrania, co na tym etapie jest normalne. Będziemy też powoli schodzić z dużych obciążeń na siłowni, więc myślę, że dla chłopaków będzie łatwiej znaleźć dobre tempo i współpraca będzie trochę ułatwiona – tak na kilka dni przed turniejem o celach mówił Michal Masny. Zapytany o nastawienie drużyny trener nie krył, że cały zespół jest gotowy i chętny do ciężkiej pracy, co jest dla niego bardzo ważne. – Chciałbym również zaprosić wszystkich kibiców, którzy chcieliby zobaczyć nową drużynę i nas wspierać na halę Immobile Łuczniczka już w piątek o 18 na mecz z REA BAS Białystok – dodał na koniec Michal Masny.

Start turnieju w piątek o 15:30, wstęp darmowy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: