Czytaj

02.09.2023

PSG KPS SIEDLCE WYGRYWAJĄ ENEA VOLLEYBALL CUP ‘23

Dzisiaj zakończył się turniej Enea Volleyball Cup. Podczas turnieju każda z drużyn rozegrała po dwa spotkania. Pierwsze miejsce zajęła drużyna PSG KPS Siedlce, drugie miejsce natomiast BKS Visła Proline Bydgoszcz. Miejsce trzecie zdobyli REA BAS Białystok, a na czwartym znaleźli się KKS Mickiewicz Kluczbork.

W pierwszym meczu PSG KPS Siedlce pokonały KKS Mickiewicz Kluczbork, czym zagwarantowały sobie udział w finale turnieju. Drużyna z Siedlec pokonała Kluczbork 3:2. Kolejny mecz tego dnia również zakończył się po tie-breaku. Nasza drużyna w bardzo dobrym stylu pokonała REA BAS Białystok i również zameldowała się w finale.

Drugi dzień turnieju rozpoczął się od rywalizacji o 3. miejsce. Po zaciętej walce wygrała drużyna z Białegostoku. W finale lepsza okazała się natomiast drużyna z Siedlec, chociaż bydgoszczanie nie poddali się bez walki. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:1.

Turniej Enea Volleyball Cup to była doskonała okazja dla każdej z drużyn, aby sprawdzić się przed zbliżającym się sezonem ligowym. Kolejny sprawdzian czeka naszą drużynę już 15 i 16 września, podczas SOLBET CUP w Solcu Kujawskim.

 

WYNIKI MECZÓW:

KKS Mickiewicz Kluczbork – PSG KPS Siedlce 2:3

BKS Visła Proline Bydgoszcz – REA BAS Białystok 3:2

 

Mecz o 3. miejsce: KKS Mickiewicz Kluczbork – REA BAS Białystok 1:3

Finał: BKS Visła Proline Bydgoszcz – PSG KPS Siedlce 1:3

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: