Czytaj

11.09.2023

OFICJALNIE POZNALIŚMY DRUŻYNĘ NA SEZON 2023/24

Dzisiaj w Galerii Pomorskiej odbyła się oficjalna prezentacja naszej drużyny na sezon 2023/24. Impreza dla najmłodszych rozpoczęła się o godzinie 17. Młodzi kibice, dzięki animacjom McDonalds, na pewno się nie nudzili. Malowanie twarzy, plecione warkoczyki czy kolorowe balony to tylko część atrakcji, jakie zapewnił dzieciom McDonalds. Oprócz tego na najmłodszych czekała również maskotka Złoty Smoczek, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie brakło również zainteresowania sklepikiem klubowym, który znajdował się zaraz za sceną. Oprócz gadżetów klubowych kibice mogli tam nabyć również karnety na sezon 2023/24.

Od 17 towarzyszyła nam również młodzież z BKS Chemik Bydgoszcz. Młodzi siatkarze zachęcali dzieci do rozpoczęcia swojej przygody z siatkówką i aktywnego spędzania czasu.

Poza atrakcjami, na dzieci i dorosłych czekało wiele konkursów z nagrodami, w tym konkurs na najlepsze hasło zagrzewające do walki, czy na najlepszego rozgrywającego. Zwycięzcy otrzymali torby nagród i piłki naszej drużyny.

Punkt 18 rozpoczęła się oficjalna prezentacja zawodników i sztabu. Na początek głos zabrał dyrektor Galerii Pomorskiej – Marcin Żelazny, a następnie prezes Łuczniczki Bydgoszcz S.A. – Wojciech Jurkiewicz. Jeszcze przed przedstawieniem drużyny odbył się krótki quiz z wiedzy o drużynie i siatkówce pomiędzy Marcinem Żelaznym a Wojciechem Jurkiewiczem, który zakończył się remisem.

Prezentację drużyny rozpoczęła rozmowa z trenerem Michalem Masnym. Trener zapytany o nastawienie przed nadchodzącym sezonem nie krył, że według niego drużyna jest zmotywowana i gotowa do startu ligi. Zawodnicy są jego zdaniem dobrze przygotowani na pierwszy mecz ligowy z SMS PZPS Spała, który obędzie się 21 września o 20:30 w hali Immobile Łuczniczka.

Następnie rozmowy przeprowadzono z każdym z zawodników, aby kibice mogli lepiej poznać siatkarzy BKS Visła Proline Bydgoszcz. Podczas wywiadów nie zabrakło chwili na śmiech i dobrą zabawę. Na koniec prezes Wojciech Jurkiewicz wręczył każdemu z zawodników koszulkę meczową. Tuż po prezentacji przyszedł moment na wspólne zdjęcia i grę z kibicami.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: