Czytaj

12.09.2023

Zapraszamy na turniej SOLBET CUP w Solcu Kujawskim

Już w najbliższy piątek czeka nas kolejny sprawdzian przed startem Tauron 1. Ligi! W dniach 15-16 września razem z MUKS TIE BREAK Solec Kujawski zapraszamy na SOLBET CUP, który odbędzie się w hali OSiR Solec Kujawski. W turnieju, poza naszą drużyną, wezmą udział AREO Odolena Voda, Enea Czarni Radom oraz Ślepsk Malow Suwałki.

Nasza drużyna turniej rozpocznie w piątek o 16:00, kiedy to zmierzymy się z Volejbal Odolena Woda. Pół godziny po zakończeniu meczu odbędzie się spotkanie pomiędzy ENEA Czarni Radom, a MKS Ślepsk Malow Suwałki. W sobotę o 12:00 czeka nas mecz o 3. miejsce, a 30 minut po zakończonym spotkaniu finał.

Wydarzenie ma charakter charytatywny, ponieważ pieniądze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na rehabilitację i sprzęt medyczny dla szesnastoletniego Fabiana Kamińskiego, który od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i wymaga stałej opieki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: