Czytaj

05.10.2023

Z BIELSKA WRACAMY BEZ PUNKTÓW

Pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie zakończył się nie po naszej myśli. Gospodarzom udało się zwyciężyć spotkanie w trzech setach. MVP spotkania został Kamil Dębski, zawodnik BBTS Bielsko-Biała.

Mimo dobrego początku w pierwszym secie i zbudowania dość dużej przewagi przez naszą drużynę, zawodnicy z Bielska-Białej dogonili wynik i doprowadzili do gry na przewagi. Emocjonująca końcówka seta rozstrzygnęła się jednak na ich korzyść.

Kolejna partia rozpoczęła się od gry punkt za punkt. Od połowy seta gospodarze zaczęli skrupulatnie powiększać swoją przewagę. Mimo kilku bardzo dobrych akcji nie udało nam się odrobić strat i kolejny raz musieliśmy uznać wyższość rywali.

W trzecim, a zarazem ostatnim, secie obie drużyny również rozpoczęły bardzo równo. Zacięta rywalizacja trwała przez cały set. W końcówce udało nam się odrobić straty i dwukrotnie obronić piłkę meczową, czym doprowadziliśmy do gry na przewagi. Niestety spotkanie zakończyło się po asie serwisowym rywali.

Kolejny mecz rozegramy już w najbliższą sobotę w Jaworznie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

BBTS Bielsko-Biała – BKS Visła Proline Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:20, 26:24)

BBTS Bielsko-Biała: Kopij (libero), M. Zawalski 5, Dębski 12, B. Zawalski 4, Romać 13, Bereza 4, Szwed 7

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Polczyk 9, Czetowicz 2, Gutkowski 6, Słotarski, Dzierżyński (libero), Rykała 3, Radziwon 5, Cieślik 10, Szarek 10, Malinowski (libero), Kwasigroch 3, Kaźmierczak

Przygotowała: Julia Rogowska