Czytaj

07.10.2023

Z JAWORZNA WRACAMY Z KOMPLETEM PUNKTÓW!

Dzisiejsze spotkanie przeciwko MCKiS Jaworzno wygrywamy 3:1. Nasza drużyna pokazała się na boisku z bardzo dobrej strony i zaprezentowała świetną siatkówkę. MVP spotkania został Paweł Cieślik.

Spotkanie rozpoczęliśmy w składzie: Polczyk, Gutkowski, Słotarski, Narkowicz, Cieślik, Szarek i Dzierżyński.

Pierwszy set rozpoczął się bardzo wyrównanie. Gospodarzom udało się w połowie seta wypracować kilkupunktową przewagę, którą nasza drużyna szybko zniwelowała. W końcówce zdecydowanie widać było przewagę naszego zespołu.

W drugim secie lepiej pokazali się nasi rywale. Przez całą partię nie udało nam się ani razu wyjść na prowadzenie. Dzięki świetnym zagrywkom Pawła Cieślika w końcówce doprowadziliśmy do wyrównania, jednak ostatecznie to drużyna z Jaworzna wygrała tę partię.

W początkowej części kolejnego seta zbudowaliśmy sporą przewagę, którą utrzymaliśmy do końca. Świetna gra naszej drużyny pozwoliła nam wygrać seta siedmioma punktami.

Ostatni set zdecydowanie należał do naszej drużyny. Chociaż pierwsze piłki zapowiadały wyrównaną partię, to bardzo szybko nasi zawodnicy zaczęli wypracowywać przewagę, której nie straciliśmy do końca. Ostatecznie set zakończył się różnicą aż dziesięciu punktów.

Nasza drużyna na boisku wyglądała dzisiaj bardzo dobrze. Tym bardziej nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które już za tydzień w hali Immobile Łuczniczka. 14 października zmierzymy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki!

 

 

MCKiS Jaworzno – BKS Visła Proline Bydgoszcz 1:3 (19:25, 25:22, 18:25, 15:25)

 

MCKiS Jaworzno: Strzeżek 7, Borończyk 7, Polok 9, Grzegolec 5, Wojaszkiewicz, Horoszkiewicz, Sługocki 7, Pietras 6, Gepfert (libero), Waszczuk (libero), Czerwiński 11, Szczechowicz 1

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Polczyk 19, Gutkowski 6, Słotarski 2, Narkowicz 7, Dzierżyński (libero), Radziwon, Cieślik 14, Szarek 19, Kaźmierczak

 

 

Przygotowała: Julia Rogowska

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: