Czytaj

22.10.2023

TRZY PUNKTY ZOSTAJĄ W BYDGOSZCZY!

W meczu szóstej rundy Tauron 1. Ligi udało nam się pokonać Gwardię Wrocław bez straty seta. Nasza drużyna na boisku pokazała się z bardzo dobrej strony i prezentowała znakomitą siatkówkę. MVP spotkania został zawodnik BKS Visła Proline Bydgoszcz Tomasz Polczyk.

Pierwszy set rozpoczął się bardzo wyrównanie. Od połowy seta bydgoszczanie rozpoczęli budowanie swojej przewagi. Goście jednak nie poddawali się bez walki i zagwarantowali świetne emocje na boisku. W końcówce zdecydowana przewaga gospodarzy.

Kolejna partia już zdecydowanie dla drużyny z Bydgoszczy. Dzięki znakomitym akcjom naszych zawodników udało nam się wypracować sporą przewagę, którą „dowieźliśmy” do samego końca. Ostatnie akcje zdecydowanie na korzyść gospodarzy.

W ostatnim secie świetna gra naszej drużyny również pozwoliła na zwycięstwo z dużą przewagą. Set rozpoczął się od wyniku 4:0 na korzyść bydgoszczan. Wrocławianie walczyli jednak o każdą piłkę i udało im się częściowo odrobić straty. Z biegiem seta nasza przewaga jednak znowu powiększała się i ostatecznie pozwoliła nam wygrać 25:16, a całe spotkanie 3:0.

 

Już za tydzień 28 października meldujemy się w Kluczborku, gdzie zawalczymy z KKS Mickiewicz Kluczbork. Start spotkania o 18:00.

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz – Gwardia Wrocław 3:0 (25:20, 25:14, 25:16)

 

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Polczyk 15, Czetowicz 1, Słotarski 4, Strycharz 1, Narkowicz 2, Dzierżyński (libero), Rykała 10, Cieślik 4, Szarek 2, Kwasigroch 7, Kaźmierczak 3

 

Gwardia Wrocław: Mihułka (libero), Maruszczyk 2, Kuźmiczonek, Lubaczewski 9, Biliński, Bogusiewicz 2, Śliwka 5, Uszok 3, Godlewski 6, Pakos

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: