Czytaj

12.04.2024

Play-off – podejście drugie

W meczu ćwierćfinałowym rozgrywanym do 2 zwycięstw jesteśmy na prowadzeniu. W minioną sobotę podejmowaliśmy na własnym boisku ekipę PZL LEONARDO Avii Świdnik i po trzech setach mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Mimo, że wygraliśmy bez straty seta, pojedynek był pełen emocji. Obie drużyny zacięcie walczyły o każdą piłkę, dzięki czemu mogliśmy obserwować wiele długich wymian. Już w najbliższy weekend czeka nas drugie starcie w ramach ćwierćfinału Tauron1ligi.

Sobotnie popołudnie upłynie naszym zawodnikom pod znakiem kolejnego spotkania ze świdniczanami. Mamy szansę na powtórzenie zwycięstwa. Jeśli uda nam się ten wyczyn, awansujemy do półfinału Tauron1ligi. Jeśli nie, będzie czekało nas jeszcze jedno starcie z Avią Świdnik.

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników!

 

PZL LEONARDO Avia Świdnik – BKS Visła Proline Bydgoszcz

Termin: 13 kwietnia 2024 r., godz. 18:00

Miejsce: Hala Sportowa SP nr 7, ul. Armii Krajowej 3 Świdnik

 

 

Przygotowała: Agnieszka Piasecka

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Rozumiem
© 2021 BKS VISŁA BYDGOSZCZ. WYKONANIE: